Akukeskus Elektrijalgrattad

Elektrijalgrattad

Järjest enam on kogumast populaarsust mitmesugused elektri jõul liikuvad lõbusõidukid - elektrirattad, elektrirollerid, laste ATV-d, elektrirulad, paadid jne. aga samuti tarbeseadmed nagu elektrilised muruniitajad, koristusmasinad ja koristusrobotid, elektritööriistad.
Nende kõigi juures on vaja energiaallikana akut.

Meie poolt kokku pandud 500W 36V mootoriga jalgratas (aku 36V 15Ah):

Elektrijalgratta komplekt sisaldab 250W kuni 1000W esi- või tagarattamootorit,  36V või 48V liitiumpolümeerakut, kontrollerit, pedaalimisandurit, "gaasihooba" ja pidurikäepidemeid mootori veojõu katkestamiseks pidurdamisel.

NB! Elektrijalgrattaks klassifitseerub võimsusega kuni 250W ja kiirusega kuni 25km/h sõitev versioon, kus mootor saab impulsid pedaalimisandurilt (mootor töötab siis, kui te väntate)
Võimasamate versioonide korral on tegemist mopeedide klassi kuuluva sõiduvahendiga, kus mootori poolt toetatav kiirus ulatub 35....45km/h-ni

250W komplekti kogukaal koos 36V 10Ah akuga on ligikaudu 7 kg (velje ja kodarate kaaluta)

Pakiraamil oleva akuga elektrijalgratas

 

Veepudeli kujulise akuga elektrijalgratas

 

Sadulatorule kinnitatava akuga elektrijalgratas

 

Lisaks on võimalik kasutada ka keskmootorit, kuid selle kinnitamine tavalise jalgratta raamile vajab spetsiaalset raami või tavalise raami kohandamist. Taoline mootar võimaldab aga ülekandearvu ja sellega tagarattale ülekantava veomomendi muutmist jalgratta käiguvahtusmehhanismiga, mis parandab elektrijalgratta omadusi tõusudel ja raskemal maastikul.

Last Updated on Monday, 01 February 2016 10:48